מי אני

שמי כנרת טל מאיר ואני מחברת הספר "סוד האהבה" ומייסדת "שיחה שנוגעת" – בית להתפתחות אישי זוגית ומינית המקדם תהליכי שינוי וצמיחה.
בהכשרתי אני בוגרת התוכנית לטיפול זוגי, משפחתי ובין דורי מאוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר שני M.A בהיסטוריה ופילוסופיה של המדע, מטפלת בשיטת החלקים (Internal Family System), מדריכת הורים בשיטת אדלר, מלווה תהליכי ריפוי בתחום המיניות, מומחית בעבודה המשלבת גוף-נפש-רוח–ודמיון, בהתאם לצרכי הטיפול, מרצה ומפתחת הרצאות, קורסים וסדנאות ליצירה ושיפור הזוגיות, מאמנת בכירה ומדריכת מאמנים, ומרצה בכירה בשיטת ההונה (HUNA).
מתחילת שנות ה – 2000 אני מלווה, מייעצת, מטפלת ומנחה זוגות ויחידים בכל התחומים הקשורים ליצירת זוגיות, טיפוחה והעצמתה.
מרגע שעמדתי על דעתי הבנתי שהקשר הזוגי הוא הקשר החשוב ביותר בחייו של האדם הבוגר, ושאהבה זוגית בריאה היא לא רק רגש קפריזי שבא והולך אלא יצירה מתמדת, דרך חיים ובעיקר יכולת שניתן ללמוד, לפתח, לשכלל ולהעמיק.
אהבה זוגית מודעת ובריאה היא הזרע מתוכו נובעים חיינו, היא מקור הנביעה שלנו, בסיס העוצמה שלנו והכוח המרפא אותנו.
זוגיות לא מטופלת ולא מודעת היא כוח שהורס, מכבה ומחליש אותנו.
באמצעות ניסוי וטעיה, מפגש עם היכולת שלי להרגיש, לחוות וליצור אהבה גדולה מחד, מתוך התמודדות עם עצב עמוק, חרדה וכאב מאידך, ובאמצעות למידה אינסופית ומודעות עצמית הולכת וגדלה, העמקתי במשך השנים את היכולות האישיות שלי כאדם, כבת זוג, כאמא, כחברה, כמטפלת וכאישה, ולמדתי להביא לחדר הטיפולים את כל חלקי האישיות שלי, ולהשתמש לטובת מטופלי בכל התהליכים שאני עוברת ועברתי.
אני מאמינה שכולנו כאן במסע של גילוי וצמיחה ומשתדלת לסייע לכל אדם ולכל זוג הפונה אלי לעבור את המסע הזה בתחושה של ביטחון, עוצמה אישית, אהבה עצמית ואמון הולך וגדל בעצמו וביכולותיו.

תמונה של כנרת טל מאיר

צרו איתי קשר

כלי נגישות