המלצות לא עובד

מיקי ואורן – אימון לזוגות

כנרת,
הגענו אליך עייפים. שבעי טיפולים ומאבקים. את היית המוצא האחרון של הזוגיות שלנו, והאמת – לא האמנו שנצליח. לא האמנו שתצליחי. מפגש אחרי מפגש הכרחת אותנו להסתכל זה לזו בעיניים. הזכרת לנו את האהבה שהייתה שם תמיד, ולימדת אותנו על 'לקיחת אחריות אמפטית'. בהתחלה זלזלנו. בתמימות שלך. ברעיונות שהבאת איתך.
היינו נבוכים מן הצורה בה הצלחת 'לקרוא' אותנו. לאט לאט למדנו להאמין שגם אנחנו מסוגלים – לקרוא זה את זה, לזהות את הרגשות שמעבר למילים. לאט לאט פסקו המלחמות.
אנחנו רוצים להודות לך על עבודה מסורה. על אהבה ללא גבול. על הנכונות להיות עבורנו גם מעבר לשעת הפגישה – במייל, בשיחה. אנחנו רוצים להודות על כך שראית בנו את מה שאנחנו כבר שכחנו שקיים, ועל כך שלא ויתרת, על כך שעזרת לנו לחזור ולהיות זוג.

לעולם תהיי חלק מחיינו.
תודה

מיקי ואורן

עופרה מספרת – אימון ליצירת זוגיות

מאת: עופרה, בת 29, בנקאית.
אני כבר כמעט ולא זוכרת למה, אבל כשהגעתי אליך הייתי כל-כך לחוצה להתחתן, שלא היה אף גבר שהיה מוכן לצאת איתי יותר מפעמיים. הקרנתי לחץ לכל עבר.
אפילו אמא שלי כבר הייתה מודאגת. כבר התחלתי לקחת כדורים להרגעה, ואז.. פגשתי אותך.
הדבר הכי חשוב שלימדת אותי היה להירגע. וזה לא היה קל.. אני חושבת שהמצאת טכניקות הרגעה במיוחד עבורי.
בסוף הצלחנו. יחד. אני הסכמתי להירגע, ולהבין שהלחץ מזיק ומיותר.
הסכמתי להפסיק לצאת עם גברים למשך כמעט חצי שנה, בעוד שקודם יצאתי בכל שבוע לפחות ל 3 דייטים. ויום אחד, במקרה, פגשתי את אלי. את ואני יודעות שאין מקריות בחיים. דברים קורים למי שרוצה ומאמין. ואני לומדת בכל יום מחדש להאמין.
אני מודה לך על כל מה שעשית עבורי. על האמון האינסופי שהאמנת בי, ועל האהבה, שמצאתי בזכותך.

תודה. עופרה.

איתי פרקש – אימון אישי

מאת: איתי פרקש, שף, Kitchen Studio

כאשר פגשתי לראשונה את כינרת עמדתי בצומת דרכים מרכזית בחיי.
הייתי אז שכיר מבולבל המעוניין לפתוח בקריירה כעצמאי אך בד בבד לשמור על "רשת הביטחון" כשכיר. הגעתי אליה בעקבות המלצה ולא התחרטתי על ההיכרות הזו עד היום.
כינרת סייעה לי להבין את רצונותיי ותחושותיי האישיות והמקצועיות ולבחור במסלול קריירה המתאים לקצב ולשאיפות המקצועיות שלי.
יחד למדנו להגדיר מטרות לחיים לעבודה ובעזרת כלים מתאימים למדוד את העמידה במטרות, בזמנים קצובים ובאיכות הרצויה. למדתי לפרוט את המטרות למשימות וליעדים מדידים ובהנחייתה צלחתי את צעדי הראשונים בעולם העסקים.
במהלך תקופת האימון אצל כנרת פתחתי עם שותף את חברת Kitchen Studio – חברה לסדנאות בישול ייחודיות, המתמחה בגמישות ובהתאמה לצרכי השוק.
כיו, כשנה לאחר הפתיחה, Kitchen Studio היא חברה איכותית ומשגשגת, המובילה בתחומה ומציבה סטנדרטים גבוהים לחברות מתחרות.
אני מודה לכינרת על ההכוונה והסיוע. מצאתי בה אוזן קשבת, תמיכה בהחלטות קשות, חברה נעימה ובעיקר – אימון עסקי איכותי וממוקד במטרה.

איתי

אריאלה ודן – אימון לזוגות

כנרת יקרה

הגענו אליך רגע לפני גרושים.
את היית הצ'אנס האחרון שנתנו לעצמנו לפני הפרידה. הסיבה היחידה שהחזיקה אותנו יחד הייתה הילדים, והפחד מפני הפרידה.
הפגישות הראשונות היו קשות מנשוא, אבל בזכות העקשנות והנחישות שלך, נזכרנו למה אנחנו באמת יחד.
נזכרנו בימים הראשונים, באהבה. לאט לאט עזרת לנו לרפא את הכאבים והתחלואים של הקשר בינינו.
היית שם כדי ללטף, לדרוש, להזכיר. היית שם בתבונה, בעוצמה, ברכות, באהבה אינסופית. אנחנו מודים לך על מה שעשית עבורנו, במהלך, ובין הפגישות.
מודים לך על בן הזקונים שלנו, שנוצר בזכות האהבה שצמחה ופרחה מחדש. אוהבים תמיד,

אריאלה ודן.

רינת מספרת – אימון ליצירת זוגיות

מאת: רינת, בת 38, מנהלת משאבי אנוש.
כנרת יקרה,
בעוד שלושה ימים אני עומדת לרקוד בחתונה – של עצמי.
אם מישהו היה מספר לי לפני שנה, שזה מה שעומד לקרות, הייתי חושבת שהוא ירד מהפסים.
כשהגעתי אליך, הייתי אחרי כמה וכמה מערכות יחסים זוגיות, שאף אחת מהן לא הצליחה להמריא. בכל פעם שהאפשרות לעבור לגור יחד עלתה על הפרק – הבחור שהייתי איתו 'תפס כנפיים'.
הייתי מתוסכלת. לא ידעתי מה לא בסדר אצלי, וכבר התחלתי לשקול להביא ילד לבד. היום, כמעט בת 40, אחרי עבודה אינטנסיבית ומעמיקה, אני יודעת בדיוק מה היה אז 'לא בסדר' אצלי.
אני יודעת שזה היה קשור בעיקר לביטחון העצמי שלי, לקושי להאמין שמישהו באמת יכול לרצות לחיות איתי, שבאמת אפשר לאהוב אותי.
מתוך המחשבות הללו, גרמתי לכל גבר שהיה איתי לברוח. העמדתי אותם בכל המבחנים – ודאגתי שיכשלו. לרגע לא האמנתי שהם באמת רוצים להיות איתי, ותמיד מצאתי מה לא בסדר – בהתנהגות וביחס שלהם כלפי.
היום אני גם יודעת – שהכל בסדר אצלי. במהלך האימון שיניתי את התפיסות הללו, שעיכבו והפריעו לי להגשים את חלומי. למדתי לראות מה אני באמת שווה, ולהאמין שאני ראויה לזוגיות אמיתית.
חצי שנה אני חיה עם רונן, ובכל יום מחדש אני מודה לך ומודה לעצמי, על הדרך שעברתי כדי למצוא אותו, ולשמור על הזוגיות שלנו. בכל יום מחדש אני מחזקת את האמון שלי בעצמי, בו ובאהבה שלנו. אני מודה לך על מסירות אין סופית בעבודה המשותפת שלנו.
מודה לך שלא וויתרת גם כשהעמדתי אותך במבחנים הכי קשים, ומודה לך על שהכנסת אור ותקווה לחיי.
תמיד תהיי חלק מן החיים שלי. תמיד תהיי חלק מן השמחות שעוד מצפות לי.

אוהבת אותך
רינת

גיא ומיכל – אימון לזוגות

כנרת אהובה,
כבר אמרנו לך אלף פעמים עד כמה אנחנו מודים לך ובכל פעם אנחנו שמחים להגיד שוב, כי השמחה על העזרה שלך ועל האהבה שלך שהשפעת עלינו קיימת בנו וכנראה תישאר לתמיד. הייתה לנו שנה קשה ומלמדת. מי כמוך יודעת. זאת הייתה שנה של גילויים ומעשים.
את היית שם בנקודות המפנה החשובות בדרכנו אל ההגשמה. לעולם נזכור את העקשנות שלך, את העובדה שלא ויתרת לנו לרגע על האפשרות לצמוח, יחד ולחוד, את העובדה שהאמנת בנו, גם כשלנו היה קשה לאמין. החיוך על פנייך ופרי בטנך לא משאירים ספק שאת מקבלת מהבריאה בחזרה את אותו השפע שאת משפיעה על העולם. הלוואי והשנה ובשנים הבאות תשמחי בחייך ובעבודה שלך עוד ועוד.

שנה טובה,
שלך,
גיא ומיכל

אור מספרת – אימון ליצירת זוגיות

כנרת אהובה ויקרה לי,
לימדת אותי להקשיב לעצמי, לסמוך על עצמי,
לימדת אותי לאהוב את עצמי מחדש ולסמוך על החושים הבריאים שלי,
שהיו קיימים מאז ומעולם.
לימדת אותי להגיד "לא" ולהרגיש בסדר,
לימדת אותי לחשוב על עצמי, אבל לא להיות אגואיסטית,
לימדת אותי שזוגיות יכולה לקרות גם לי,
ושסור לי לוותר על החלומות שלי,
ולימדת אותי ליצור לעצמי את הזוגיות שאני רוצה, ממש כפי שחלמתי.
 עזרת לי למצוא את העוצמות הקיימות בי,
עזרת לי לאתר את הכוחות כדי להתמודד עם קשיים ומכשולים,
עזרת לי לקבל את העבר ולא לתת לו לנהל את ההווה והעתיד שלי,
עזרת לי ליצור לעצמי עתיד מחויך ואופטימי, כפי שביקשתי לעצמי,
ובעיקר – עזרת לי להתחבר, שוב, אל עצמי.   תודה !

ר.ח. מספרת – אימון אישי

מאת: ר. ח. מנהלת גן

כנרת,
רציתי להביע את הערכתי העמוקה, ולהודות לך מקרב לב על שבזכותך ובעזרתך חוללתי שינוי משמעותי וחיובי בחיי. בזכות האדם הנפלא שאת: אמפטית ,חמה ,רגישה ומסבירת פנים – יצרת אווירה נעימה, מזמינה ובטוחה בפגישות שלנו. בזכות המקצועיות שלך, חדות המחשבה, התפיסה המהירה, וראיית התמונה הכוללת לפרטי פרטיה, ידעת לקרוא היטב את נבכי נפשי, להבין אותי ואת שמתחולל בתוכי.
נהניתי מאוד מן הפגישות איתך, הרגשתי כאילו אני מתיישבת עם חברה קרובה וחכמה לכוס קפה, ומנהלות שיחה אישית אשר בסופה אני יוצאת מחוזקת, מרגישה נפלא, ומצוידת בארגז כלים. כלים אשר ילוו אותי כל חיי ויסייעו לי להרגיש בטוחה בעצמי, מוערכת, שלמה ואוהבת את האדם שאני.
אני מודה לך על שעזרת לי – לגלות אותי !

בהוקרה,
ר.ח .

אפרת ואורי – אימון לזוגות

כנרת.
חשבתי שאף פעם לא הודיתי לך על העבודה שלך איתנו, אז הנה, שעת כושר לומר את הדברים. להודות לך על הסבלנות, העקשנות, והכי חשוב- על רצון כן ואמיתי לעזור.
עזרת לנו לחזור ממקום שמאוד קל לברוח בו אל אי שם, רחוק מכל מה שיכול להיות שלנו, בריחה עיוורת. עזרת לנו להישאר. בימים האחרונים אני מרגישה שאנחנו עוברים דרך מעניינת, שמשלבת הגיון ורגש. אני רואה בזוגיות שלנו התחלה של מימוש פוטנציאל, שכל כך הרבה זמן רציתי לראות. את נגעת ונוגעת במקומות האלו שהתערפלו והודחקו במהלך השנים. אורי מקבל אותך, ואת מה שקורה בפגישות, בדרך שהכי נכונה לזוגיות שלנו, וזה כשלעצמו – הישג.
אז תודה על הרבה עניין, חום, נתינה, מחשבה מאתגרת ורגישות.

שלך,
אפרת. ומצטרף כמובן – אורי.

מיכל מספרת – אימון ליצירת זוגיות

מאת: מיכל, בת 32

הגעתי אליך עם רצון עז למצוא זוגיות. במהלך המסע המשותף שעברנו יחד הבנתי, שכל ה"עיכובים" במציאת בן זוג נבעו ממני, מתוכי. התהליך שעברתי היה מלווה בשינוי תפיסות שהיו טמונות בי – בתת מודע שלי.
לאחר כארבעה חודשיים נכנס לחיי בחור מקסים. הכלים והעזרה שקיבלתי ממך, חיזקו אותי ואת יכולתי להחזיק בזוגיות זו. למדתי מהתהליך שבעצם אנחנו יוצרים את חיינו… מה שאנחנו מאחלים לעצמנו זה בעצם מה שיקרה לנו. למדתי את הדרך הנכונה לפנות ללא מודע שלי, ולשגר משפטים חיוביים למוחי. אט אט השתנו התפיסות השליליות שהיו לי בקשר לזוגיות, תפיסות שאפילו לא ידעתי על קיומן קודם לכן.
בעוד חודש אעמוד תחת חופה עם בחיר ליבי, ואמנם אנחנו מאוד אהבים ויש בינינו חיבור מיוחד. כפי שאמרתי לך לפני כמה ימים, אני מתכננת להגיע איתו אליך לשם קבלת טיפים לחיים. התחלתי את התהליך כיחיד ונמשיך בו כזוג.

מאחלת לכולם רק דברים טובים 🙂
מיכל

ורד מספרת – אימון אישי

מאת: ורד, מטפלת

כנרת יקרה,
לא הרבה פעמים קורה שמפגש עם אדם משנה את חייך. מאיר אותם באור אחר. כזה הוא המפגש שלי איתך. ועל כך תודה ענקית ממני.

אוהבת אותך
ורד

רווית – אימון ליצירת זוגיות

מאת : רווית , בת 33 , מנהלת לוגיסטיקה .

קשה לתאר בפסקה את התהליך והדרך שעברתי איתך ..כל כך הרבה השתנה בחיים שלי בתפיסות ובהווה שלי … זוגיות נראתה לי משהו שלא יקרה לי ,לאחר שנים של התנסויות , דייטים , מערכות יחסים קצרות שמעולם לא התפתחו לזוגיות של ממש, טיפול פסיכולוגי והמון אכזבות ..
אני מודה שהגעתי אלייך מעט סקפטית, אך עם רצון גדול ליצור זוגיות אמיתית בחיי. תמיד הבחורים שבחרתי ורציתי בזוגיות איתם לא רצו בכך מסיבות שונות, ואילו הבחורים שרצו בכך פשוט "ירד" לי באופן שלא יכולתי להמשיך להתראות איתם …
התהליך שעברנו לימד אותי לראות את עצמי ולהאמין שאני ראויה ומגיעה לי זוגיות ..תוך כדי, השתנו לטובה היבטים נוספים בחיי .. הגברים שפגשתי ויצאתי איתם נראו לי שונים באופן שאני יכולה להמשיך ולהיפגש איתם …לפני יותר משנה פגשתי את מיכאל. בעוד חודשיים אנחנו מתחתנים.. היום אני יודעת …יודעת להאמין בעצמי ובזוגיות שיצרתי.. להעריך, לאהוב ולהיות נאהבת.. ולהודות על כך יום ביומו … אני חושבת לא מעט פעמים איך אוכל להודות לך … להודות על הדרך, התהליך, הלמידה, ההבנה, התמיכה החברות.. חיבוק הגדול, מעבר לכל דמיון, שקיבלתי ממך ….

ת ו ד ה !
אוהבת אותך , רווית

דורית מספרת – אימון ליצירת זוגיות

מאת: דורית, בת 34, רואת חשבון

תודה על ההקשבה, הזמינות, התובנות, החכמה והתרגילים. תודה על כך שבפרק זמן לא ארוך הצלחנו יחד לעשות שינוי כל כך גדול. תודה על כך שלימדת אותי לקבל את עצמי יותר ולאהוב את עצמי יותר. והנה היום אני מתחתנת.. תודה תודה תודה

נשיקות ואוהבת מאד
דורית

מידע ליצירת קשר

צרו איתי קשר

כלי נגישות